Od 10 let

Závody aut na čtverečkovaném papíře

Průměrné hodnocení: 3.9 (617 hlasů)

Auta, čtverečkovaný papírPřiznávám, že netuším, jestli tato hra má nějaké jméno, my jsme prostě jednu dobu každou přestávku ve škole hráli "fára". Stačí k nim čtverečkovaný papír A4, ale na větším je více legrace, a tužky, nejlépe barevné. Není to nutné, jen se ve hře budete hůře orientovat, když budou všichni hráči hrát třeba modrou propiskou.

Lampion

Průměrné hodnocení: 4.4 (152 hlasy)

LampionPřipravila jsem pro vás o něco složitější výrobek: lampion je pracnější a časově náročnější. Můžete ale hodně projevit svoji fantazii a vyzdobit lampion různými způsoby podle svých představ.

Podzimní vánek

Průměrné hodnocení: 3.9 (64 hlasy)

Podzimní vánekAčkoli zima už se ohlásila, stále ještě se objevují krásné podzimní dny vhodné ke sbírání materiálu na následující tvoření. Výrobek je pracnější a časově náročnější, ale zvládnete ho i vy se svými dětmi.

Vyrobte si papírového draka

Průměrné hodnocení: 4.3 (91 hlas)

Papírový drak"Mami, tati, půjdeme pouštět draka?" Tak tuto větu jsme slýchávali od našich dětí skoro celý víkend... Dopadlo to tak, jak se dalo čekat. Všichni jsme stříhali, lepili, provlíkali a hlavně fotili. Pro ty z vás, kteří si budete chtít takového draka vyrobit a nevíte si rady.  

Syndikovat obsah