Od 3 let

Srdíčková krabička

Průměrné hodnocení: 4.1 (241 hlas)

Srdíčková krabička - ValentýnUrčitě nejen na Valentýna se hodí pěkná dárková krabička. Tuto můžete připravit z jakékoli krabičky, třeba od mýdla.

Vzkazovníček

Průměrné hodnocení: 4.1 (136 hlasů)

VzkazovníčekVzkazovníček je jednoduchý a určitě jej s dětmi snadno vyrobíte. Tentokrát jsme pro vás nechystali žádné šablonky, jen fotky pro inspiraci. Věříme, že jednoduché obrázky jistě sami zvládnete. Případně samozřejmě můžete použít obrázky z tohoto webu, najdete jich tu pro vytištění dostatek.

Voňavá mýdýlka

Průměrné hodnocení: 4.4 (187 hlasů)

Voňavá mýdlaMalá mýdýlka jsou hezký dáreček pro každou příležitost, který není náročný na výrobu ani materiál a udělá spoustu voňavé radosti.

Cvrnkaný fotbálek s mincemi

Průměrné hodnocení: 3.8 (514 hlasů)

Cvrnkaný fotbálekRůzných her založených na cvrnkání či šprtání mincí je spoustu. Zkuste třeba fotbálek, na který budete potřebovat jen tři stejné mince (nejlépe koruny) a rovný hladký stůl (ve škole je úplně ideální školní lavice).

Nová ZOO

Průměrné hodnocení: 3.7 (390 hlasů)

Naše Zoologická zahradaZnáte zvířata Ropuňáka, Dikokana nebo Ptakorožce? Ne? Jsou z naší nové zoologické zahrady! Pokud nám chcete zoologickou zahradu pomoci rozšířit, neváhejte a hrajte si, malujte, vystřihujte, lepte a pak nám vaše výtvory pošlete. Nejzdařilejší výtvory rádi zveřejníme.

Obrázkové Bingo!

Průměrné hodnocení: 4.1 (496 hlasů)

Obrázkové Bingo!Bingo! lze hrát i s malými dětmi, i když ještě ani neumí poznávat  čísla. Na hracích kartách pro takto malé hráče jsou obrázky, které se pak také tahají z pytlíku či krabice. 

Dekorování balícího papíru

Průměrné hodnocení: 3.9 (124 hlasy)

Balicí papírDárky se dají zabalit jakkoliv. Zkuste si ale vyrobit s vašimi dětmi originální balící papír, který můžete využít k balení dárků ať už k Vánocům, nebo k narozeninám, svátku, či jen tak pro radost.

Vánoční stromeček – zápich do květináče

Průměrné hodnocení: 3.9 (112 hlasů)

StromečekZápichy do květináče, zvlášť jejich výroba, jsou u malých dětí hodně oblíbené. Nejsou náročné a pěkně ozdobí váš byt. Vánoce jsou tady, a tak jsme pro vás a vaše děti nachystali návod, jak vytvořit zápich "vánoční stromeček".

Mikuláš, čert a anděl ze zavařovačky

Průměrné hodnocení: 3.9 (84 hlasy)

MikulášSvátek sv. Mikuláše je pro všechny děti očekávaným dnem. Pro některé je očekávání radostné, jiné děti mají obavu či dokonce strach. Tento svátek jim můžeme připomenout jednoduchou výrobou mikulášské trojice: Mikuláše, čerta a anděla.

Sněhulák z papíru

Průměrné hodnocení: 3.8 (53 hlasy)

SněhulákNení snad nikoho, kdo by nevěděl, co je to sněhulák. Tentokrát jsme pro vás a vaše děti nachystali návod, jak si vyrobit sněhuláka, ne ze sněhu, nýbrž z papíru.

Syndikovat obsah