Doučování

Cvičení z matematiky - dělení se zbytkem

Průměrné hodnocení: 3.8 (442 hlasy)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Po delší době jsme pro vaše děti nachystali příklady, které se tentokrát týkají dělení se zbytkem. Jedná se o učivo třetí třídy, avšak opakovat můžete i s dětmi staršími. V závěru článku najdete správné výsledky.

Cvičení z matematiky - násobení a dělení

Průměrné hodnocení: 3.7 (313 hlasů)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Tyto příklady jsou určené pro žáky třetích a čtvrtých tříd. V závěru článku opět naleznete správné výsledky.

Bludiště – vyjmenovaná slova

Průměrné hodnocení: 3.8 (118 hlasů)

Bludiště, vyjmenovaná slovaChcete s dětmi procvičit vyjmenovaná a příbuzná slova hravou formou? Tentokrát jsme pro vás připravili bludiště. Děti, doplňte správně i, í/y, ý a najděte cestu k jednomu zlobidlu! 

Cesta domů – vyjmenovaná slova

Průměrné hodnocení: 4.1 (80 hlasů)

Cvičení vyjmenovaná slova, pes hledá cestuPomůžete ztracenému pejskovi najít cestu domů? Buďte pečliví, jen správně napsaná slova vás a pejska dovedou k cíli.

Cvičení z matematiky – násobení a dělení

Průměrné hodnocení: 3.8 (291 hlas)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Třetí cvičení z matematiky obsahuje příklady k procvičení násobení a dělení v oboru malé násobilky. Příklady jsou určeny pro žáky 3. tříd. Jako pomůcku mohou děti použít naši tabulku Malá násobilka.

Cvičení z matematiky – odčítání do 100

Průměrné hodnocení: 3.5 (57 hlasů)

Matematika, cvičení, odčítání do 100Další ze série cvičení slouží k zopakování odčítání do 100. Příklady jsou určeny pro žáky 2. až 3. tříd.

Cvičení z matematiky – sčítání do 100

Průměrné hodnocení: 4.1 (56 hlasů)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Všimli jsme si, že na náš web často přicházíte hledat vyjmenovaná slova. Pro ně už zde naleznete několik cvičení, dnes přidáváme cvičení určená k zopakování sčítání do 100. Následující příklady jsou určeny pro žáky 2. až 3. tříd.

Malá násobilka k vytištění

Průměrné hodnocení: 3.7 (285 hlasů)

Malá násobilkaPokud vaše dítě potřebuje k snadnějšímu zvládnutí malé násobilky pomocnou tabulku, můžete si ji vytisknout z našeho webu. Připravili jsme ji pro vás ve formátu papíru A4.

Souhrnné cvičení – vyjmenovaná slova

Průměrné hodnocení: 3.8 (162 hlasy)

Připravili jsme pro vás a vaše děti další cvičení na vyjmenovaná slova. Tentokrát se v textu budou vyskytovat všechny skupiny vyjmenovaných slov. Opět si můžete doplňovací cvičení vytisknout nebo překopírovat je do Wordu a děti mohou vyplňovat i/y přímo tam.

Befeleme, pes se veze – cvičení

Průměrné hodnocení: 4.3 (27 hlasů)

Během jednoho týdne jsme pro rodiče postupně připravili sérii cvičení na vyjmenovaná slova. Naleznete je v tomto článku: přehledně i v tisknutelné formě na list papíru A4, případně je můžete třeba překopírovat do Wordu a nechat vaše děti, aby doplňovaly i/y přímo v počítači.

Syndikovat obsah