Tvoření do 3 let

Sněhulák – zápich do květináče

Průměrné hodnocení: 4 (127 hlasů)

SněhulákStavění sněhuláků počasí zatím moc nepřeje, zkuste si s dětmi vyrobit alespoň náš zápich do květináče. Budete k tomu potřebovat jen výkres, lepidlo, nůžky, vatu, pastelky a šikovné ruce.

Čertík pro nejmenší

Průměrné hodnocení: 3.8 (48 hlasů)

Malý čertíkI s nejmenšími dětmi se dá vytvořit hodně krásných a milých věcí. Zkuste s nimi tentokrát vyrobit čerta. Vždyť Mikuláš, anděl a onen zmiňovaný čertík už jsou skoro za dveřmi.

Vánoční stromeček pro nejmenší

Průměrné hodnocení: 4.1 (54 hlasy)

Vánoční stromečekI děti do tří let se rády podílí na výzdobě bytu při jakýchkoliv příležitostech. Protože se blíží Vánoce, i pro ně jsme přichystali jeden tip, jak vyzdobit např. parapet okna.

Lvíček pro nejmenší

Průměrné hodnocení: 4.1 (38 hlasů)

Tentokrát jsme pro ty nejmenší připravili lvíčka ze dřívek od nanuků. Pokud máte možnost sehnat si špachtle, které se používají u doktora, dejte přednost jim, jsou větší a dětem se s nimi lépe manipuluje. Připravte se na to, že jestliže budete vyrábět lva s dětmi opravdu hodně malými, budou potřebovat vaši pomoc - se stříháním, lepením.

Čáry máry fuk – drak pro nejmenší

Průměrné hodnocení: 3.5 (34 hlasy)

Drak pro nejmenšíPoslední dobou nám od vás chodí do mailové schránky dotazy, jestli nemáme nějaké nápady, co a jak tvořit s těmi nejmenšími dětmi. Máme pro vás jeden podzimní tip: draka. Výrobek budete mít hotový během chvilky, jedná se o obtiskávání barev. Pomoci mohou i starší sourozenci - vystřihovat, dozdobovat.