Tvoření od 6 let

Velikonoční kuře

Průměrné hodnocení: 4.1 (579 hlasů)

Velikonoční kuřeJaro je již v plném proudu... co takhle si s dětmi vyrobit velikonoční kuřátko z vlny? S vaší pomocí to zvládnou i děti mladší šesti let.

Včelí úl

Průměrné hodnocení: 3.9 (241 hlas)

Včelí úlVčelí úl z papíru jsem vymyslela speciálně na akci "Medové dny", která probíhá každoročně na podzim v Kuřimi a jejíž součástí je letos výstava prací žáků základních a mateřských škol. Postavte si s dětmi vlastní úl i vy, je to docela jednoduché.

Šablony pro window color

Průměrné hodnocení: 4.1 (180 hlasů)

Slupovací barvy na sklo,  window colorŠablonky můžete použít pro tzv. slupovací barvy na sklo (většinou nazývané "window color"). Jsou připraveny přímo k vytištění na papír ve formátu A4. 

Přidány nové šablonky!

Krokodýl z plastové lahve

Průměrné hodnocení: 4 (161 hlas)

KrokodýlTento nápad není z naší hlavy - děkujeme za něj paní učitelce Regíně Hajné z Města Albrechtic. Doufáme, že se vám bude líbit stejně tak moc, jako nám. A o co se jedná? Zkuste s vašimi dětmi vyrobit krokodýla z plastové lahve!

Akvárium v zavařovačce

Průměrné hodnocení: 4.6 (93 hlasy)

Akvárium v zavařovačceChovat rybičky v akváriu není zrovna snadné a ani levné. Můžete si ale s dětmi vyrobit vlastní akvárium, určitě z něj budou mít radost a ještě si zajímavě vyzdobíte byt.

Loutka kočičí princezny

Průměrné hodnocení: 3.9 (55 hlasů)

Loutka Kočičí princeznaPro malé školáky a šikovnější předškoláky (kterým případně pomohou rodiče nebo starší sourozenec) přinášíme návod na loutku kočičí princezny.