Tvoření

Velikonoční kuře

Průměrné hodnocení: 4.1 (577 hlasů)

Velikonoční kuřeJaro je již v plném proudu... co takhle si s dětmi vyrobit velikonoční kuřátko z vlny? S vaší pomocí to zvládnou i děti mladší šesti let.

Srdíčková krabička

Průměrné hodnocení: 4.1 (241 hlas)

Srdíčková krabička - ValentýnUrčitě nejen na Valentýna se hodí pěkná dárková krabička. Tuto můžete připravit z jakékoli krabičky, třeba od mýdla.

Včelí úl

Průměrné hodnocení: 3.9 (241 hlas)

Včelí úlVčelí úl z papíru jsem vymyslela speciálně na akci "Medové dny", která probíhá každoročně na podzim v Kuřimi a jejíž součástí je letos výstava prací žáků základních a mateřských škol. Postavte si s dětmi vlastní úl i vy, je to docela jednoduché.

Šablony pro window color

Průměrné hodnocení: 4.1 (180 hlasů)

Slupovací barvy na sklo,  window colorŠablonky můžete použít pro tzv. slupovací barvy na sklo (většinou nazývané "window color"). Jsou připraveny přímo k vytištění na papír ve formátu A4. 

Přidány nové šablonky!

Krokodýl z plastové lahve

Průměrné hodnocení: 4 (161 hlas)

KrokodýlTento nápad není z naší hlavy - děkujeme za něj paní učitelce Regíně Hajné z Města Albrechtic. Doufáme, že se vám bude líbit stejně tak moc, jako nám. A o co se jedná? Zkuste s vašimi dětmi vyrobit krokodýla z plastové lahve!

Vzkazovníček

Průměrné hodnocení: 4.1 (136 hlasů)

VzkazovníčekVzkazovníček je jednoduchý a určitě jej s dětmi snadno vyrobíte. Tentokrát jsme pro vás nechystali žádné šablonky, jen fotky pro inspiraci. Věříme, že jednoduché obrázky jistě sami zvládnete. Případně samozřejmě můžete použít obrázky z tohoto webu, najdete jich tu pro vytištění dostatek.

Voňavá mýdýlka

Průměrné hodnocení: 4.4 (187 hlasů)

Voňavá mýdlaMalá mýdýlka jsou hezký dáreček pro každou příležitost, který není náročný na výrobu ani materiál a udělá spoustu voňavé radosti.

Sněhulák – zápich do květináče

Průměrné hodnocení: 4 (127 hlasů)

SněhulákStavění sněhuláků počasí zatím moc nepřeje, zkuste si s dětmi vyrobit alespoň náš zápich do květináče. Budete k tomu potřebovat jen výkres, lepidlo, nůžky, vatu, pastelky a šikovné ruce.

Dekorování balícího papíru

Průměrné hodnocení: 3.9 (124 hlasy)

Balicí papírDárky se dají zabalit jakkoliv. Zkuste si ale vyrobit s vašimi dětmi originální balící papír, který můžete využít k balení dárků ať už k Vánocům, nebo k narozeninám, svátku, či jen tak pro radost.

Vánoční stromeček – zápich do květináče

Průměrné hodnocení: 3.9 (112 hlasů)

StromečekZápichy do květináče, zvlášť jejich výroba, jsou u malých dětí hodně oblíbené. Nejsou náročné a pěkně ozdobí váš byt. Vánoce jsou tady, a tak jsme pro vás a vaše děti nachystali návod, jak vytvořit zápich "vánoční stromeček".

Syndikovat obsah